O NÁS

V SKRATKE O NÁS

Najvyššie štandardy kvality v tomto odvetví.

Vždy bolo pre nás samozrejmosťou, že naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality v odbore. To nám však už nestačilo. Naším cieľom bola najlepšia prax.

Preto sme sa zaviazali, že prehodnotíme všetky naše procesy a nezameriame sa len na ekonomické a sociálne štandardy, ale prinajmenšom rovnako zohľadníme aj ekologické a ekonomické dopady nášho konania. Našimi zákazníkmi sú špecializovaní predajcovia, predajcovia a distribútori. Sme vám lojálni, a preto sa vyhýbame doručovaniu koncovým zákazníkom. Pretože chceme byť našim zákazníkom partnerom a nie ich konkurentom. Naším najvyšším cieľom je spokojnosť zákazníka. Počnúc kvalitou našich surovín, cez rôzne služby až po konečný produkt – Tonrec Swiss vám ponúka PLUS v kvalite.

Rozsah

Viac ako 1000 druhov tonerov

Odvozová služba

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus.

Vysoká dostupnosť

Aby sme čo najrýchlejšie vyhoveli vašim potrebám, máme skladom širokú škálu obľúbených značiek..

0
ročné skúsenosti
0

+

druhov tonerov
0

%

spokojnosť

Čo môžete od nás očakávať.

Pretože váš čas je vzácny, máme kompletný sortiment tonerových kaziet. Stačí jeden hovor a vaše zásoby sú opäť kompletné.
 

Vysoká dostupnosť.

Aby sme Vaše priania splnili čo najrýchlejšie, máme veľké skladové zásoby všetkých bežných značiek.
 

Rýchla dodávka a zberná služba.

Aby boli vaše produkty k dispozícii čo najrýchlejšie, posielame ich balíkovou poštou v deň zadania objednávky. Náš servisný personál dovezie väčšie množstvá zdarma a zároveň od vás vyzdvihne prázdne nádoby.

Najrýchlejšie uvedenie nových produktov.

Môžete byť prví, kto ponúkne regenerované tonerové kazety v kvalite PLUS pre najnovšiu generáciu tlačiarní. Prinášame najnovšie produkty na trh s bezkonkurenčnou rýchlosťou. Vďaka našej zvládnuteľnej veľkosti dokážeme reagovať rýchlejšie ako naši konkurenti, ktorí sú z dôvodu ziskovosti závislí na určitom objeme trhu.
Naša konkurenčná výhoda sa stáva vašou konkurenčnou výhodou.

Úspora nákladov na logistiku a skladovanie.

Znížte si s nami náklady. Stačí nám poslať Váš dodací list. O zvyšok sa postaráme my. Váš zákazník dostane zásielku priamo od nás vo vašom mene do 24/48 hodín. Jednoduchšie to už nemôže byť!

Vaša vlastná značka (súkromné ​​označovanie).

V centre pozornosti by malo byť vaše meno. Preto vám ponúkame vašu vlastnú značku, ak si budete priať. Ak si kúpite väčšie množstvo, môžete si navrhnúť aj svoj vlastný obal. To vám umožní ešte viac zdôrazniť jedinečnosť vašej značky. Samota namiesto rovnosti.

Sledujte nás
Nájdete nás

Copyright © 2023 Tonrec Slovakia s. r. o,- Všetky práva vyhradené. Vytvoril: Róbert Brišák